ВУЗ ШАГ

Європейський тиждень мобільності

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МОБІЛЬНОСТІ
З метою пропаганди здорового способу життя та охорони навколишнього середовища в нашому місті третій рік поспіль проходить європейський тиждень мобільності .

У рамках тижня з 16 по 22 вересня було проведено загальноміський конкурс дитячого малюнка на тему екологічно безпечного та здорового способу життя в місті « Чисте повітря рідного міста" , в якому взяла участь вихованка старшої групи , нашого дитячого саду , Мельник Іванка .

18 вересня відбулися спортивні змагання «Веселі старти» серед вихованців дошкільних навчальних закладів. Слід зазначити , що переможених в цих змаганнях немає , тому що дошкільнята розуміють , що спорт - запорука здоров'я . У спортивних змаганнях брали участь вихованці старшої групи , нашого дитячого садка:

Йовбак Мілан

Решко Віктор

Яцкова Саша

Міненюк Соня

Чухіна Максим

Кугай Саша

Урочисті підсумки європейського тижня мобільності були підведені 22 вересня 2013 в центрі міста. Переможців конкурсів і капітанів команд серед дошкільних навчальних закладів , які взяли участь у спортивних змаганнях « Веселі старти» цінними подарунками нагородив мер Мукачева З.З.Лендєл . Наш дитячий садок теж був відзначений грамотою і цінними подарунками. Свято закінчилося загальноміським велопробігом

.