Шевченківський день

2 вересня 2013 в нашому дошкільному закладі були підготовлені і проведені заняття , бесіди на честь пам'яті великого українського поета і художника Т.Г.Шевченка до двохсот річчю з дня народження відомого письменника. А саме:у молодшій дошкільній групі вихователем Т.В.Йовбак була проведена бесіда на тему: «Ознайомлення з письменником Т.Г.Шевченка »

У Середній дошкільній групі вихователем Гладинець Т.В. було проведено заняття на тему :"Народні перлинки" для того ,щоб навчити дітей зрозуміти зміст народної творчості,виховувати бажання долучитися до народної мудрості.Український віночок,калина,вишиванка-як оберіг національної культури.

У старшій дошкільній групі вихователем Н.І.Дудаш було проведено заняття на тему: «Тарас Григорович Шевченко - великий народний поет і художник »

Метою занять і бесід було : ознайомити дітей з життям і творчістю українського народного поета Т. Г. Шевченка; показати , як поет оспівує красу рідного краю; розвивати зорову пам'ять , зв'язне мовлення , творчі здібності.