Чисте повітря рідного міста

В рамках тижня європейської мобільності в дошкільному навчальному закладі було проведено заняття на тему «Чисте повітря рідного міста».

З вихованцями молодшої групи було проведено заняття вихователем Йовбак Т.В. на тему «Повітря».Його метою було ознайомити дітей з характеристикою повітря (легкий ,невидимий,рухається..);розвивати вміння вирішувати проблемні ситуації;виховувати інтерес до експерементування.В ході заняття вихователь використав експеременти повітрям та в кінці підвів підсумки бесідою «Чисте повітря рідного міста»

В середній дошкільнії групі вихователь Гладинець Т.В. провела з вихованцями заняття на тему "Повітря" ,метою якого було дати дітям уявлення про повітря,як явище неживої природи та зформувати елементи екологічного виховання.

В старшій дошкільній групі вихователем Дудаш Н.І. було проведено заняття з екологічного виховання «Чисте повітря рідного міста».Його метою було розширити і закріпити уявлення дітей про утиліцації сміття;уточнювати знання дітей про значення чистоти вулиць міста і ролі людини в її підтримці;дати уявлення про екологічні проблеми рідного міста,про вплив екології на здоровя людини;вчити охороняти повітря від забруднення:розвісити знаки,плакати  і самим дотримуватись цих правил ;розвивати у дітей допитливість,бажання краще впізнати екологічний стан нашого міста;виховувати бережливе ставлення до навколишноього середовища.