Історія

Дитинство - найважливіший період людського   життя, не підгот овка до майбутнього життя , а справжнісінька ,яскрава , самобутня , неповторне життя , і від того , як пройшло дитинство , хто вів дитину за руку в дитячі роки ,що увійшло в її розум і серце з навколишнього світу - від цього у вирішальній мірі залежить якою людиною стане сьогоднішній малюк " .

Це єдиний на Західній Україні дошкільний заклад з російською мовою навчання .
Педагоги , які працюють у ньому активно використовують передовий досвід педагогів Росії та України , намагаються зберегти традиції дружніх братніх народів , знайомлячи дошкільнят із звичаями як українського , так і російського народів . Вихованці саду беруть активну участь у всіх конкурсах , які проводяться в місті , займаючи призові місця.
Розкішний сад на території закладу зі своїми затишними павільйонами дає можливість цікаво та змістовно організувати діяльність дітей на прогулянці , незважаючи на будь-які забаганки матінки -природи.
Колектив ДНЗ № 29 з повагою ставиться до кожної дитини , її переваг , адже в нашому саду панує атмосфера тепла і довіри , постійного інтересу і щирої приязні .
Тут ми всі разом :
- Вчимося берегти своє здоров'я ;
- Жити в гармонії з собою і світом ;
- Вчимося позитивної самооцінки і відповідальності;
- Формуємо почуття власної гідності;
- Дбаємо про розвиток тіла і розуму , вчимо дітей добра і краси.

Наше дошкільний навчальний заклад № 29 - це сучасність і комфорт:
* Доступна, якісну дошкільну освіту та виховання;
* Режим з 7.00 до 19.00;
* Розвиваюче предметно-ігрове середовище;
* Якісна матеріально технічна база;
* Увагу кожній дитині;
* Повноцінне харчування;
* Медичне обслуговування;
* Психологічний супровід;
* Підготовка до школи;
* Щоденні заняття з дітьми у відповідності з програмою «Впевнений старт» з дошкільнятами старшої групи, і до комплексної додаткової освітньої програми «Дитина в дошкільні роки» з дітьми ясельного, молодшого, середнього віку.
* Щоденні заняття з фізкультури у фізичному залі і на свіжому повітрі;
* Музичні заняття;
* комплекси дихальної гімнастики;
* Комплекси гартують і загальнозміцнюючих заходів.

У нашому навчальному закладі функціонують 4 групи, з них:
група раннього віку ,
група молодшого дошкільного віку,
група середнього  дошкільного віку ,
група старшого  дошкільного віку ,
які відвідують 95 дошкільнят.