Увага діти на дорозі

В рамках тижня безпеки  „ Увага діти на дорозі ”, який проходив з 17.03. 14 по 28 .03 14 р. у всіх вікових групах було проведено заняття, бесіди , розваги та роботу з батьками по попередженню травматизму дітей на дорозі.

У ясельній групі:
Вихователем Гавриляк Т.В. було проведено заняття на тему „ Правила дорожнього руху будем дружньо дотримуватись”
Метою заняття було : вчити дітей дотримуватися правил дорожнього руху ; виховувати повагу до професії поліцейського; закріпити з дітьми деякі правила дорожнього руху ; ознайомити дітей з кольорами світлофора , розмовляти про них ; розвивати увагу, орієнтування на дорозі.

Вихователем Меліка О.І. було проведено заняття з ОБЖД  „ Прогулянка з правилами дорожнього руху”.
Метою заняття було : вчити дітей правильному поводженню в лісі ; закріпити та збагатити знання дітей про правила в дорожнього руху : пішоходи переміщаються по правій стороні тротуару , машини рухаються по проїжджій частині ; пішоходи переходять дорогу в спеціальних місцях і тільки на зелений сигнал світлофора ; виховувати у дітей любов до природи.

У молодшій групі:
Вихователем Йовбак Т.В. було проведено заняття на теми : з розвитку мовлення „ Безпека на дорозі” ; з аплікації  „Червоний, жовтий, зелений ” ; гра - мандрівка „ в країні правил дорожнього руху ”.
Метою занять було : ознайомити дітей з елементарними правилами дорожнього руху ; розширювати знання про знаки  дорожнього руху ;закріплювати знання про значення світлофора , правила регулювання руху транспорту ; розвивати уявне мовлення , увагу , орієнтування в просторі.

У середній групі :
Вихователем Татариною О.В. було проведено заняття „ Незнайка в місті ”
Метою заняття було: закріпити знання дітей про розмітку дороги , видах пішехідних переходів ; закріплювати знання про попереджувальні, забороняючи,  інформаційні знаки.
Розвивати монологічне і діалогічне мовлення дітей. Виразне мовлення ,виховувати бажання дотримуватись правил дорожнього руху.

У старшій групі:
Вихователем Дудаш Н.І. було проведено заняття з образотворчої діяльності „Малюємо знак „Автобусна зупинка” з аплікації „Обємний  світлофор” (нетрадиційна техніка 3D);
З ручної праці  „ Грузова машина” (з сірникових коробків); сюжетно рольову гру „Водій”;
З ОБЖД  підсумкове заняття по тижню безпеки міні вікторину „ Пішохід на вулиці ” .
Також було проведено роботу з батьками по попередженню травматизму дітей на дорозі. Вихователем групи було проведено анкетування „ Грамотний пішохід ”та „Вивчення відношень батьків до необхідності навчання у дітей правил дорожнього руху”;  загально садикову розвагу „Дорожня азбука”;було проведено заняття по ознайомленню з навколишнім середовищем  „ Безпека на дорозі”;
З малювання „Пішохідний перехід”;
З ручної праці „ Гість нашого міста”;
З розвитку мовлення „Навчимо Машу правил дорожнього руху”

Екскурсія „На нашій вулиці”;

Метою заняття: екскурсії було впершу чергу попередження дитячого травматизму на дорозі, узагальнити та закріпити знання дітей про правила дорожнього руху , значення світлофору на дорозі для пішохода та водія ; вчити безпечній поведінці на дорозі , закріпити значення деяких дорожніх знаків ; довести до свідомості дітей до чого може призвести порушення правил дорожнього руху;формувати у дітей стійкі навики самоконтролю на дорозі; виховувати добробуту , вміння працювати в колективі ; бажання прийти на допомогу ; виховувати грамотного пішохода.

Загально садикову розвагу „Дорожня азбука”

мм