Правила прийому

Прийом дітей до дошкільного навчального  закладу здійснюється протягом календарного року .

Для зарахування дитини до ДНЗ необхідні наступні документи :

1. Заява батьків .

2. Медичний зошит дитини з проходженням всіх спеціалістів(форма 26) та про профілактичних щеплень(0/63),завірена печаткою завідуйочого дитячої поліклініки.

3. Ксерокопію  свідоцтва про народження дитини.

4. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).

Якщо Ви обрали заклад для Вашої дитини, Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, заповнивши реєстраційну форму. Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов’язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.

До уваги батьків!

На виконання листа Міністерства освіти і науки України” від 07.05.2007 № 1/9-263 „Про організацію обліку дітей дошкільного віку” з метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного віку рішеннями виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 24 березня 2015 року  № 61 „Про організацію роботи з обліку дітей дошкільного віку у 2015 році” затверджено перелік навчальних закладів за якими закріплено території обслуговування дітей дошкільного віку. Наголошуємо, що згідно абз. 1 п.2. ст.11 Закону України „Про дошкільну освіту” „…дошкільний навчальний заклад задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти…”

Список вулиць, які обслуговує дошкільний навчальний заклад:

вул. Ілони Зріні

вул. Пушкіна (від. пл. Миру до вул. І.Зріні)

вул. Федорова

вул. Чехова

вул. Валенберга

вул. Небесної Сотні (Артема)