Грип

Коротко про грип для дітей

Не знаєте , що і як розповісти дітям про грип - прочитайте їм цю статтю.

Не будемо вдаватися в подробиці й наукові терміни , головне , що теба знати про грип :

Грип - це інфекція , яка викликає лихоманку , озноб , кашель , ломоту в тілі , головний біль , іноді біль у вусі. Хвороба викликана вірусом грипу. Вірус являє собою мікроорганізм , настільки малий , що його не можна побачити без сильного мікроскопа .

Як грип потрапляє в людський організм:

Віруси грипу зазвичай передаються від людини до людини , наприклад - коли хворий грипом чхає або кашляє , вірус потрапляє з носа або рота , зараженої людини в здоровий організм і захоплює його . Людина може заразитися грипом , коли дихає , особливу небезпеку представляють багатолюдні місця - транспорт , магазини , школи.

Будьте уважні - вірус грипу може знайти тимчасовий притулок на руках і якщо ви торкнетеся ними свого рота - ризикуєте захворіти. Тому , не забувайте мити руки !

Дитина повинна знати основні симптоми грипу :

• висока температура
  • кашель
  • хворе горло
  • нежить
  • ломота в тілі
  • головні болі
  • втома
  • іноді пронос або блювота

Якщо є один з цих симптомів – треба перевірити дитину .

Що робити , якщо відчуваєш себе хворим:

Залишайся вдома ;

Тримай дистанцію від інших членів сім'ї і часто мій руки - для того , щоб не заразити своїх рідних ;

Потрібно більше відпочивати , дотримуватися постільного режиму ;

Необхідно пити багато рідини ;