Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

26 черв. 2015
З любов"ю до дітей!!!
26 червня 2015 року

24 квіт. 2015
Весняний тиждень безпеки
20.04.-24.04.2015р

На виконання листа Міністерства освіти і науки України” від 07.05.2007 № 1/9-263 „Про організацію обліку дітей дошкільного віку” з метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного віку рішеннями виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 24 березня 2015 року  № 61 „Про організацію роботи з обліку дітей дошкільного віку у 2015 році” затверджено перелік навчальних закладів за якими закріплено території обслуговування дітей дошкільного віку. Наголошуємо, що згідно абз. 1 п.2. ст.11 Закону України „Про дошкільну освіту” „…дошкільний навчальний заклад задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти…”

Список дітей, які зараховані до садочка рішеннями міськвиконкому (завантажити)

Список вулиць, які обслуговує дошкільний заклад:

вул. Ілони Зріні

вул. Пушкіна (пл. О. Духновича) (від пл. Миру до вул. І. Зріні)

вул. Федорова

вул. Чехова